Dzisiaj jest: 16 września 2019

MEGAMATMA TAKŻE W NASZEJ BIBLIOTECE

Koniec zaległości z matmy! Gminna Biblioteka Publiczna w Dziemianach zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do bezpłatnego korzystania z platformy edukacyjnej MegaMatma.pl.

Setki zadań, zrozumiale wyjaśniona teoria, arkusze egzaminacyjne – a wszystko w jednym miejscu w Internecie! MegaMatma.pl to interaktywna platforma do nauki matematyki. Serwis zawiera obszerne opracowania wszystkich tematów omawianych w szkole, zadania wraz z wyjaśnieniem – krok po kroku – jak otrzymać prawidłowe rozwiązanie, a także tablice matematyczne, zestawy wzorów i symboli.

Dzięki platformie masz możliwość rozwiązywania testów i klasówek on-line, powtarzania materiału teoretycznego na bieżąco, uzupełniania zaległości z lat poprzednich, przypomnienia wzorów i definicji. Możesz również lepiej przygotować się do egzaminu gimnazjalnego i obowiązkowej matury z matematyki – znajdziesz tu objaśnienia materiału, a przede wszystkim arkusze maturalne i gimnazjalne Centralnej Komisji Edukacyjnej.

MegaMatma to pomoc w codziennej nauce – dzięki niej nadrobisz zaległości, lepiej przygotujesz się do sprawdzianu i wreszcie zrozumiesz, a także polubisz matematykę. Przyjdź do Biblioteki i rozgryź matmę!

Projekt „MegaMatma uczy w bibliotece!” to inicjatywa firmy MegaWiedza, która we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oferuje bibliotekom bezpłatny dostęp do serwisu MegaMatma.pl.