Dzisiaj jest: 16 września 2019

Beata Andrzejczuk gościem w dziemiańskim gimnazjum

Na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Dziemianach  do dziemiańskiego gimnazjum przyjechała pisarka Beata Andrzejczuk, autorka cyklu powieści dla młodzieży pt. „Pamiętnik nastolatki”.  Na spotkaniu opowiedziała młodzieży o swej miłości do książek, o tym jak powstają, ile zadowolenia i spełnienia daje jej samo ich tworzenie. Podkreślała jak ważnym jest by w życiu robić to co się lubi, by dążyć do realizacji swych marzeń.  W swej twórczości  autorka opisuje problemy młodzieży inspirując się rozmowami z młodymi ludźmi. Główne bohaterki cyklu powieści pt. „Pamiętnik nastolatki” mają swe odzwierciedlenie w rzeczywistości, a treść  utworów to połączenie fikcji i faktów. Na zakończenie spotkania Pani Beata Andrzejczuk  chętnie odpowiadała na pytania uczniów.

Spotkanie odbyło się dzięki uprzejmości Pani Anety Słomińskiej – pracownika biblioteki szkolnej oraz dyrekcji gimnazjum. Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji spotkania.

img_1516 img_1517